طراحی سایت

رنگ های پایه بیس

رنگ اكريليك لاتکس

اين محصول در سه بيس A و BوC عرضه ميگردد.)مخصوص دستگاه تينت(

نام و كد محصول : رنگ اكريليك لاتكس مات ALCO-6509

رنگ اكريليك لاتكس نيمه مات ALCO-6510

رنگ اكريليك لاتكس براق ALCO-6517

معرفي و كاربرد :

رنگ اكريليك لاتكس الوان از مرغوبترين رزين هاي اكريليك پايه آب تهيه شده و برای رنگ آمیزی سریع، زیبا و بادوام کلیه سطوح (گچی ، سیمانی، آجری، آردواز و چوبی ) داخل و خارج ساختمان1( منازل مسكوني ، بيمارستان ، مهدكودك ، اتاق خواب و كليه اماكني كه از لحاظ بهداشتي از حساسيت بيشتري برخوردارند) مورد استفاده قرار می گیرد.

مزايا و ويژگي :

  1. قابليت رقيق شدن با آب و سازگار با محيط زيست
  2. سهولت اجرا و نداشتن بوي نامطبوع
  3. پوشش بالا و قابليت شستشوي عالي
  4. عدم جذب گرد و غبار
  5. دوام عالي در برابر نور خورشيد و اشعه ماوراء بنفش
  6. سرعت خشك شدن بالا

مشخصات فني در دماي 25 درجه سانتي گراد:

زمان خشك شدن سطحي

حداكثر 1 ساعت

زمان اعمال لايه بعدي

حداقل 3 ساعت

زمان خشک شدن بستگي به جريان هوا، دمای محيط، ميزان رطوبت، ضخامت و تعداد لايه ها دارد.

آماده سازي سطح :

سطح مورد نظر را با آب شستشو داده تا گرد و خاك از سطح زدوده شود ( در صورتيكه سطح شوره زده باشد بايد حتما با استفاده از برس تميز گردد ) همچنين سطح مورد نظر قبل از رنگ آمیزی می بایستی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و چربی و حتی رنگهای قدیمی بوده تا زمانیکه سطح قابل اعتماد حاصل شود. براي سطوح سیمانی از روش واتر جت جهت تمیز کردن سطح می توانید استفاده نمائيد و قبل از اعمال رنگ، از خشک شدن کامل سطح مطمئن شوید. استفاده از سيلر استارت لاتكس و فاساد (ALCO - 3307 ) قبل از اعمال رنگ الزامي مي باشد. این سيلر با نفوذ در ترک های سطحی و پر کردن سطوح متخلخل و با قدرت جذب زیاد، علاوه بر ایجاد چسبندگی عالی برای اعمال رنگ نهائی، پوشش و پایداری رنگ را افزایش می دهد.

روش مصرف:

1 – رنگ اكريليك لاتكس الوان را با مقدار مناسب آب به تدريج مخلوط نموده و بر روی سطح اعمال نمائید. میزان اختلاط آب به رنگ بستگی به درجه حرارت محیط، سطح زیر کار و نیز وسیله رنگ آمیزی دارد.

2- اعمال رنگ در دمای محيط بالاي 10 درجه سانتیگراد، دماي سطح 3 درجه بالاتر از نقطه شبنم و رطوبت كمتر از 80 درصد توصيه مي شود.

شستشوی وسایل :

پس از اتمام كار، دستها، ابزار آلات رنگ آميزي يا مواد ريخته شده بر روي زمين را با آب گرم و صابون بشوئيد. جهت جلوگيري از زنگ زدگي، ابزار و تجهيزات رنگ آميزي را با وايت اسپريت شستشو داده و فوراً خشك نمائيد.

نکات ایمنی و شرایط نگهداری :

محتویات ظرف را در محیط خشک، خنک و دور از نور مستقیم خورشید و با تهويه مناسب نگهداری نمائید. از یخ زدگی رنگ جلوگیری گردد. بعد از مصرف، درب ظرف را محکم ببندید. در صورت تماس با چشم ( پس از شستشو با مقدار زياد آب) و يا بلعيده شدن به مراكز پزشكي مراجعه گردد.